O zakładzie

Zakład Stolarski - Grzegorz RubinZakład stolarski, na którego stronie mają Państwo przyjemność się znajdować, istnieje od 1975 roku, kiedy to został założony przez mojego ojca Zdzisława Rubina, pod którego okiem nauczyłem się tego ciężkiego, ale zarazem wyjątkowego zawodu.

 

Początki istnienia naszego warsztatu wiążą się z Jarosławskim Zakładem Drzewnym, na którego zlecenie wykonywaliśmy meble. Jednak wraz z jego upadłością skupiliśmy się na zleceniach od indywidualnych klientów. Obecnie zakład stolarski prowadzę sam.

 

O wyjątkowości naszego zakładu oprócz rodzinnych tradycji i blisko 40 lat działalności, świadczy przede wszystkim jakość mebli i zadowolenie klientów, które jest dla mnie priorytetem. Ci zaś za solidnie wykonaną pracę rewanżują się polecając nasz zakład swoim znajomym, co jest dla nas najlepszą reklamą.

 

Jednocześnie, chcąc pokazać nasz dorobek szerszemu gronu osób, stworzona została ta strona. Mam nadzieję, że przypadną Państwu do gustu nasze realizacje i może skłonią do decyzji o wyborze mebli ręcznie wykonywanych, które będą zdobić Państwa domy przez długie lata.